Branky Litvínova :       25. Holenda David (Kocur Tomáš, Moravec  David)

Průběh utkání :   0 : 0 / 0 : 1 //// 0 : 2

Sestava a hodnocení hráčů :   Vaňo (známka 8,5) - Kocúr T.(6), Moravec (7), Rameš (7,5),

Tregler (5) - Holenda (7,5)

Střídali :     Sivák (7)

Hejsek (7,5)

Šimon (7)

Popis utkání :   Hosté z Litvínova nastoupili k dalšímu utkání na půdě Ústí nad Labem s

cílem odčinit nepovedený zápas z minulého kola (porážka 1:6). Hned od úvodu zatlačili

soupeře do defenzivy, ale nepřesnosti v koncovce, které se objevovali po celý zápas shodili

utkání do zbytečného dramatu. První šanci měl po centru Erlitze Holenda, ale střela mu

nesedla podle představ a mířila vedle branky. O chvíli později pálil z 20ti metrů Mikula, ale jeho

střela také branku natrefila. Ve 25.minutě dostal míč Moravec, posunul ho do strany na Kocuru,

ten krásným křižným míčem za obranu našel Holendu, který přehodil vyběhnuvšího brankáře

domách - 0 : 1. Do konce poločasu už se kupula jen jedna nepřesnost za druhou. Do druhé

půle vstoupili hosté opět aktivně, ale v útočné fázi to bylo více než špatné. Sance na branku

však byly obrovské. Nejdříve jel sám na branku Sivák, ale brankář jeho střelu vytěsnil na roh.

Zanedlouho centroval Forman a volej Siváka skončil na tyči. V 60.minutě kopal roh Sivák,

Moravec míč minul, ale za ním stojící Rameš tělem odrazil míč do branky - 0 : 2. Hned po tom

vystihl rozehrávku domácích Holenda, ale v poslední chvíli mu obránce míč ukopl. Domácí měli

jedinou, ale zato 100procentní šanci. Pět minut před koncem přeletěl míč celou obranu

Litvínova a domácí útočník nádherným volejem vystřelil na branku, k údivu všech však brankář

Vańo vytáhl zákrok z říše snů a míč vyrazil. Těsně před koncem si ještě vyměnili míč Rameš s

Holendou, ale Rameš tváří v tvář brankářovi ještě přihrával volnému Holendovi, to však brankář